• Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj
  • Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj

Doğanlar Yangın Tüpü İmalatı

Yetkili : Doğanlar Yangın
Telefon : 0534 258 14 89
Adres : Maliköy OSB 19 Cadde No: 7 Sincan - Ankara / TÜRKİYE
Web : http://yangintupuimalati.com

- FİRMA DETAYI

 Ankara yangın tüpü

Ankara yangın tüpü imalatı ve yangın söndürme sistemleri ile her sektörde yangın afetlerinin önlenmesini sağlıyoruz. Yangın söndürme tüpleri, yangın söndürücü davlumbaz sistemleri, yangın elbiseleri ve itfaiye sistemleri imalatı ve satış sistemi ile Ankara’nın güvenilir firması olarak hizmet veriyor.

A, B ve c grubu yangınlarda etkili, yüksek söndürme kapasitesine sahip söndürücü tüpler üretiyoruz. Farklı boy, hacim ve kapasitede dizayn ettiğimiz yangın söndürücü tüpler, kimyevi toz madde söndürücü ve köpük söndürücü maddeler ile tasarlanmaktadır. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm yangın tüpleri ve sistemleri, sızdırmazlık testlerinden geçirilerek sunulmaktadır.

Yangın Söndürme Sistemleri

CO2 yangın söndürücü tüpleri, halo yangın söndürme tüpleri, foam yangın söndürücü tüpler ve kuru kimyevi yangın tüpleri imalatı ile tüm sektörlere hizmet sunuyoruz. Yüksek kalitede sac gövdeli ürünlerde, ikili veya tekli, düz veya tekerlekli çeşitlerle kullanım seçeneğine göre dizayn ediyoruz.

Ankara yangın tüpü üretim seçenekleri arasında, hortumlu püskürtme sistemi veya kapaklı valf püskürtme seçeneklerinde ürün dizaynı sağlıyoruz. Yangın sınıflarına göre söndürme etkisi, pirinç tetik vana, sıvama kaynak gibi özelliklerle, yüksek kalitede yangın söndürme tüpleri imalat ve satışı gerçekleştiriyoruz.

Yangın Söndürme Tüpü Çeşitleri

Yangın söndürme tüpleri arasında; kuru, sulu ve toz maddelerle söndürücü etki sağlıyoruz. Her alan ve yanıcı madde üretimi yapan imalathane, fabrika gibi sanayi alanlarına göre farklı söndürme sistemleri ve tüpleri ile anında etki sağlayan kuvvetli söndürücü sistemler imal ediyoruz. Ankara yangın tüpü seçenekleri şu şekildedir;

  • Kuru kimyevi tozlu yangın söndürücü tüpü
  • Karbondioksitli yangın söndürücü tüpü
  • Foam köpüklü yangın söndürme tüpü
  • Sulu yangın söndürme tüpü
  • Halo karbon gazlı yangın söndürme tüpleri
  • Metal tozlu yangın söndürme tüpü
  • Römorklu yangın söndürme tüpleri
  • Kuru kimyevi tozlu, nikelaj kaplı yangın söndürme tüpleri

Otomatik Sprinkli Yangın Söndürme Tüpleri

Otomatik sprinkli yangın söndürme sistemleri, yangın anında belirli ısıya erişilmesi halinde otomatik olarak çalışan sisteme sahiptir. 68 derece sıcaklık, mekanizma tarafından algılandığında, herhangi bir insan müdahalesine gerek kalmadan kendiliğinden patlar ve yangını söndürmeye başlar.

Ankara yangın tüpü üretimlerinde farklı hacim kapasitesine sahip otomatik sprinkli yangın tüpleri, kuru kimyevi tozlu, foam köpüklü sistem veya gazlı olarak dizayn edilmektedir. Ortalama üretimlerine göre 6 ila 12 kg kapasiteye sahiptir.

Özellikle insan müdahalesinin zor olduğu veya olmadığı alanlarda kullanım için oldukça ideal bir sistemdir. Petrol ve gaz yangınlarında, A- B- C gibi sistemleri söndürmede oldukça etkilidir. Depolar, fabrika ve üretim tesisleri ile otoparklar ve kapalı garajlarda kullanılabilir.

Üretimini yaptığımız tüm yangın tüpleri ve yangın söndürme sistemleri, testlerden ve sızdırmazlık onaylarından geçerek satışa sunulmaktadır. İç hanze, dış yüzey, emniyet aksesuarları, teçhizat ve donanımlar ile iç malzeme tamamen kaliteli ve birinci sınıf ham maddelerden üretilmektedir.

- YORUMLAR

YORUM YAZ

İsim:
Yorum: