• Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj
  • Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj
  • Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj
  • Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj

Ankara Permo Su Arıtma Sistemleri

Yetkili : Suat GENÇ
Telefon : (0312 ) 212 12 00
Adres : Macun Mah. 177 Cadde No: 19 / D 3 TİMKO İş Yerleri
Web : www.permosu.com

- FİRMA DETAYI

Ankara Su Arıtma Cihazları

Su artıma cihazları temiz suyun her daim evinizde bulunmasına imkân verirken, sağlık açısından da faydalara sahip olan suyu güven içinde tüketmenizi sağlıyor. Büyük şehirlerde rastlanabilen şebeke suyu problemleri sebebi ile yaşanan bu sıkıntıların hiç birini yaşamanıza gerek kalmadan suyu her daim sağlıklı ve temiz olarak elde etmenize imkân verir. Ankara su arıtma cihazları kullanımında yer alan büyük şehirlerden biri olup, her ne kadar güvenli olarak sunulsa da kimi zaman oluşabilen bazı problemler sebebi ile suların kirlenmesi muhtemeldir. Özellikle yağmur ve kar sularının şebeke suyuna karışma durumunda oluşan bu durum karşısında su arıtma cihazı imdadınıza yetişecek olan bir üründür.
Ankara su arıtma cihazları için şehirde bulunan yetkililer ile irtibatta geçerek, günlük su tüketim miktarınıza ve su analizi sonucunda eviniz için en uygun olan ürün seçimin yapabilirsiniz.
 
Su Arıtma Cihaz Çeşitleri
Su arıtma cihazları ev tipi olan su artıma cihazlarında tezgah üstü ve tezgâh altı olmak üzere ikiye ayrılıp, günlük su tüketim miktarına göre su temizleme kapasitesine göre farklı çeşitleri bulunuyor. Bunun yanı sıra endüstriyel tip su arıtma cihazları yer alıyor. Ev tipi su arıtma cihazına göre farklı özelliklere ve boyutlara sahip olan cihazladır.
 
Su Arıtma Cihazlarının Kullanım Alanları Nelerdir?
Su arıtma cihazları şebeke suyu artıma ve yumuşatma sistemleri olarak işlem görmez bunun yanı sıra birçok kullanım alanına sahiptir. Deniz suyu artıma sistemleri, atık su artıma sistemleri, kuyu suyu artıma sistemleri, kum filtrasyon sistemleri gibi farklı kullanım alanları da bulunuyor. Genellikle şebeke ve yumuşatma sistemi hariç olan kullanım alanlarında endüstriyel tip su artıma cihazlarının kullanımı tercih ediliyor. Ev tipi su artıma cihazında olduğu gibi endüstriyel diğer adı ile sanayi tip su arıtma cihazlarında da temizlenmesi istenen suyun analizi yapılarak gerekli kullanıma uygunluğu olan cihaz yetkililerce önerilir. Kullanıcıların buna uygun olarak ürün satın alması ve en uygun olan ürünü satın almaları gerekir. Su arıtma cihazlarının bakımının düzenli yapılması ile uzun yıllar boyu kullanımı mümkün olur.
 
Su Arıtma Cihazları ve Faydaları
Şebeke sularında yaşanan sıkıntılar ya da güvensizlikler sebebi ile suyun kullanılmasının tehlikeli olduğu durumlar yaşanabiliyor. Özellikle yağmur sularının şebeke suyuna karışması, sel gibi olayların yaşanması durumlarında küçük çaplı dahi olsa özellikle şehirlerde yaşamını sürürden kişiler için temel ihtiyaç olan temiz su temini zor olabiliyor. Hazır plastik şişelerde olan suların kullanımı konusunda da yapılan birçok analizlerin sonucunda sakıncalı durumların söylenmesi ve açıklanan raporlar sonucu doldurulma ve hijyenik ortam uygulamalarının doğru şartlarda bulunmaması da insan sağlığını doğrudan etkiliyor. Bu ve buna benzer sebeplerden olayı olarak üretilmiş olan su artıma cihazları günümüzde oldukça tercih edilen makinelerdir.
 
Su arıtma cihazları insan sağlığı için gerekli olan minerallere zarar vermezken, emilimi en yüksek olan su üretimini sağlıyor. Suyun özüne zarar vermeden sadece zararlı olanları arıtarak gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz temiz suyun üretilmesine katkı sağlar. Fitresinin düzenli temizlenmesi ve bakımlarının yapılması ile uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunuyor.
 
Su Arıtma Cihazı Çeşitleri ve Özellikleri
Su artıma cihazları sadece ev tipi olarak sunulmuyor. Su arıtma cihazları ev tipi su artıma cihazı olduğu gibi endüstriyel tip su arıtma cihazları da bulunuyor.
Evsel tip su artıma cihazları günlük 250 litre ile 2000 litre arası suyu temizlemeye uygun olarak üretiyor. Elbette satın alınacak olan cihazın teknik özellikleri de bu konuda aşağı yukarı farklılıklar yaratabiliyor. Evsel tip su artıma cihazlarında tezgâh üstü ve tezgâh atlı olan modellerinin yer aldığı su arıtma cihazlarında bulunan fitreler ile şebeke suyunun temizlenmesini ve insan sağlığına uygun hale gelmesini sağlıyor.
 
Endüstriyel tip ya da sanayi tipi su arıtma cihazları ev tipi su artıma cihazlarına göre daha farklı çalışma prensibine sahip olup aynı sağlıklı suyun daha fazla çalışma ve daha fazla temiz su üretme kapasitesine uygun olarak hazırlayabilecek özelliğe sahiptir. Nehir suyu ya da kuyu suyu gibi doğal su kaynaklarının temizlenmesinde ya da aynı ev tipinde bulunduğu gibi şebeke suyunun temizlenmesinde de kullanılabiliyor.

 

- YORUMLAR

YORUM YAZ

İsim:
Yorum: