• Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj
  • Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj
  • Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj
  • Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj
  • Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj
  • Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj
  • Grand Hotel De Pera Gold Spa'da Masaj

Ankara Peugeot Özel Servisi

Yetkili : Hüseyin Aktaş
Telefon : 0312 278 45 80 / 0312 278 45 83 / 0544 390 00 91
Adres : Oto San. Sit.. Birlik San. 2488 (Eski 6 Cad. 2467 (Eski 62.) Sk. No: 1 / F
Web : www.aktasoto.com.tr / info@aktasoto.com.tr

- FİRMA DETAYI

Hizmetlerimiz:

 * Peugeot Özel Servisi
 * Peugeot Yedek Parça
 * Peugeot Servisi Ankara
 * Cıtroen Özel Servisi
 * Cıtroen Yedek Parça
Ankara Peugeot Özel Servisi

Peugeot Araç bakımı özellikle de aracını sıfır almış müşteriler için çok önemlidir. Yeni alınmış araçlara doğru bakıldığı sürece hem değeri düşmeyecek hem de ömrü uzayacaktır. Bu sadece aracın bir problemi olduğundan servise gitmesi anlamında değildir. Aynı zamanda her araç sahibi mutlaka düzenli bir şekilde aracını kontrole götürmeli ve ona bakım yaptırmalıdır. Ankara Peugeot özel servisi sınırları içerisinde gidebileceğiniz ve bakım yaptırabileceğiniz çok sayıda özel ve yetkili servis bulunur. Bakım yaptırmanın önemine kısaca değinecek olursak en başta güvenlik için bunun son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz. Güvenliğinize önem vermek istiyorsanız ve keyifli sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız düzenli bakımın yeri büyüktür. Ayrıca düzenli bakım ileride yaşanacak büyük problemleri ortadan kaldırır. Bu sayede sorunlar henüz büyümemişken halledildiği için bu da ileride oluşabilecek masrafların yok edilmesi anlamına gelmektedir.

Peugeot Yetkili servisin özel servisten nasıl bir farkı olduğunu merak ediyorsanız fiyat açısından çok farklı olduğunu baştan söyleyebiliriz. Çünkü yetkili servisler orijinal ürünler kullandığı ve belirli bir kalite standardını tutturduğu için yüksek meblağlar almaktadır. Ankara Peugeot özel servisi ndekilerin fiyatı yetkili servislere göre çok daha ucuz kalır. Ayrıca sıra beklemek ve randevunun gelmesi için uzun süreler boyunca beklemek araç sahiplerini yorabilir. Özellikle hemen halledilmesini istediğiniz bir sorun varsa bunu anında yetkili servisten halletmeniz neredeyse mümkün değildir. En kısa sürede istediğiniz işlemi gerçekleştirecek olan özel servisler olacaktır.

Özel Servislerin Artı Yönleri Nelerdir?

Öncelikle Peugeot marka araçların bir kaç zorluğundan bahsedecek olursak özel servislerin kalite standardının olmaması müşterinin çoğu zaman servis değişikliği yapmasına neden olmakta ve müşteriyi devamlı bir servis arama durumuna düşürmektedir. Bu nedenle güvenilir servisleri olanlar ya da bu anlamda bir tanıdığa sahip olanlar diğerlerine göre daha avantajlıdır. Ankara Peugeot özel servisi ne bakarsanız çok fazla özel servis seçeneğinizin olduğunu göreceğiniz için elbet güvenebileceğiniz ve hizmetinden de memnun kalacağınız bir servis bulacağınızı söyleyebiliriz. Bunun için bir süre teknik servis elemanı ve ustası değiştirmek zorunda kalabilir, sonucunda da güvenle aracınızı verebilirsiniz.

AKTAŞ OTO

1996 yılında Ankara, Şaşmaz sanayisinde Peugeot ve cItroen yedekparçacı olarak işe başlayan ve babadan oğula intikal ederek süregelen otomotiv sektöründeki faaliyetimize, 2001 yılından itibaren şirketleşerek devam etmekteyiz. 2003 yılından beri gerek otomobil teknolojisindeki gelişmeleri, gerekse servis sektöründeki değişimleri yaşayarak ve yakından takip ederek bu günlere geldik. 2004 yılında PEUGEOT VE CİTROEN özel servisi konseptine dahil olarak hem peugeot ve citroen aracların özel servisi haline geldik, hem de farklı marka araclarada servisimizde mekanik, elektrik ve kaporta-boya ile yedek parça hizmetlerini de layıkı ile verecek şekilde kurumsal bir alt yapıya kavuştuk. 2014 yılının 6. ayı itibari ile TSE 12047 YETKİLİ SERVİS (HYB) alarak bu başarıyı taçlandırıdık. Ayrıca İstanbul bayilerinden GÖKŞENLER KARA TAŞITLARI A.Ş nin alt bayili altına girerek PEUGEOT ve CİTROEN yetkili servis ünvanını kazandık.Yaptığımız işlerde her zaman sıfır hata ve maksimum müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Faaliyetlerimize müşteri odaklı, iş güvenliği ve işçi sağlığı kurallarına ve kanunlarına uygun ve ekolojik çevreye duyarlı çağdaş hizmet anlayışı ile devam etmekteyiz.

İşletmemiz 2004 yılından beri Ankara, Şaşmaz sanayi sitesi girişindeki toplam 1500 m2 alana sahip serviste hizmet vermektedir. Servisimizde 450 m2 alanda günlük ve mekanik ve elektrik bakım hizmeti verildiği gibi, 450 m2 de kaporta-boya, 45 m2 de müşteri kabul bölümü bulunmaktadır. Ayrıca 25 m2 müşteri bekleme salonu, 25 m2 mutfak ve yemekhane, 45 m2 işçi soyunma ve duş, 45 m2 yedekparça deposu 265 m2 de idari ofis alanları mevcuttur. Servis cephe ve iç dizaynı bir mimar marifeti ile yapılmış olup, inşaatında çağdaş ve dekoratif inşaat malzemeleri kullanılmıştır. Ofis ve satış alanlarında klima ve merkezi kalorifer sistemi mevcuttur.

Servisimizde 300.000,- TL değerinde Tezgah, takım, alet ve ekipman mevcut olup tamamı sektörde dünyaca iyi bilinen markalardır ve son teknoloji ürünleridir.

Mekanik servis hizmeti neticesinde sağladığımız parça ve işçilik garantisinin yanında, YOL YARDIM imkânı ile TÜRKİYE içinde herhangi bir yerde ve zamanda yolda kalmaları durumunda, talepte bulunmaları halinde araç çekimi ve yol yardım hizmetleri sağlanmaktadır.

 Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, en iyi hizmeti en kısa zamanda veriyoruz. Aracınız servisimize gelir gelmez arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sistemine bağlanıp, verileri kontrol ederek araca fiziki müdahelede bulunmadan arıza tespitini yapıyor, bu sayede gereksiz parça değişimi ve zaman kaybını önleyerek hizmeti veriyoruz.

Cıtroen marka araçların teknolojisiyle yakından ilgilenip, kaliteli ve güncel hizmet anlayışını değerli müşterilerine sunarak, araçlarınız için en ilk tercih edilen servis haline getirme çalışmalarına devam etmektedir. Aktaş Oto Peugeot Servisi verdiği ek hizmetlerle öne çıkıp farklılaşma yolunda.

- YORUMLAR

YORUM YAZ

İsim:
Yorum: